Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Şehirler arası nakliye fiyatları Divan Nakliyat olarak sizler için en uygun ve ideal fiyatları vermeye çalışıyoruz. Net bir fiyat teklifi alabilmek için lütfen fiyat teklif formunu doldurup bize gönderiniz. Bu sayede sizler için en uygun teklifi verebiliriz.

Standart fiyatlarımız

Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız standart olarak 1500 TL’den başlayıp 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu yakın ve en uzak mesafeye göre hesaplanmaktadır. Fiyatlarda etkisi olan oda sayısının yani eşya sayısının fazlalığı ücreti artırabileceği gibi düşmesine de neden olacaktır.


Bizi Arayınız: 0532 771 41 21

Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yer alan Divan Nakliyat şehirler arası ve evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Divan Nakliyat İstanbul merkezli olup Türkiye’nin her iline ve ilçesine eşyalarınızı zarar vermeden kaliteli bir şekilde taşımaktadır.

Kalite politikamız

 • Hasarsız Nakliye garantisi
 • Uzmanından Demonte ve Monte işlemleri
 • İşini iyi bilen Uzman kadro
 • En modern teknolojik ekipmanlar
 • Sorunsuz eşya sigortalama hizmeti
 • Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi

 

Tüm Türkiye’deyiz

Türkiye’ genelinden gelen tüm nakliyat taleplerinize de en aktif şekilde karşılık vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu ve deneyimli, güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin her türlü eşyasını güven içinde sigortalı bir şekilde taşımaktadır.

Kurumsal Bilgi

SİGORTALI NAKLİYE HİZMETİ

Eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Şehirler arası nakliye fiyatları en uygun nakliyat firması olarak eşya sigortası sayesinde taşınma esnasında oluşabilecek tüm sorunlar karşısında eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti, Divan nakliyat olarak bu işi profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Hiç kırılmadan, dökülmeden, aylar öncesinden hazırlık yapmadan eşyalarınızı profesyonel ekibimiz paketliyor, gideceği yere sorunsuzca taşıyoruz. Size de çay kahve içmek kalıyor.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans, müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

ASANSÖRLÜ NAKLİYE

Asansörlü taşımacılık sayesinde Yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan yapılarda sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir.

AMBALAJLAMA YÖNTEMLERİ

Ambalajlama sayesinde eşyalarınız da oluşabilecek tüm hasarları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınız nakliye sırasında kirlenmez, tozlanmaz ve çizilmez sorunsuz şekilde taşınır.

 

Şehirler arası nakliye fiyatları

Divan Nakliyat evden eve ve şehirler arası nakliye hizmeti veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmamız Kars merkezli olup Türkiye’nin bütün il, ilçe, köy ve kasabalarında hizmet sunmaktadır.

Neden Divan Nakliyat?

Modern, sorunsuz ve uzman personellerimiz ile Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sigortalı, hızlı ve basit çözümlerimiz ile eşyalarınızı özenle taşıyoruz.

Şehirler arası evden eve Nakliyat hizmetlerinde 23 yıllık kalite ve birikimimizle siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını sorunsuz karşılıyoruz.

Fiyat Teklifi Alınız

Güvenilir Nakliye Hizmeti

Nakliyat sigortası sayesinde taşınma esnasında oluşabilecek tüm sorunlar karşısında eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımız ile her türlü eşyanızı güven içinde taşıyor ve dilerseniz yeni evinize yerleştiriyoruz.

Farkımız

 • Eşya Sigortası
 • Ambalajlama Yöntemi
 • Asansörlü Kolay ve Hızlı Taşıma

Teklif Alınız

Ev ve ofis taşımacılığı ile ilgili net bir fiyat almak için lütfen formu doldurup bize gönderiniz. Kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.  ×