Eşya depolama hizmetimizden yararlanın

Eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Güvenli ve sorunsuz bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.
+90 850 304 63 60

Eşyalarını nereye koyacağım derdine son!

Ev eşyanızın, ofis malzemelerinizi ve diğer eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Sigortalıyor ve resmi kayıtlarla tüm güvenliğinizi sağlıyoruz.
Divan eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Ambalajlayarak işlemlerimiz sayesinde tozlanma kırılma ve benzeri durumlarla karşılaşmayacaksınız.

Divan Nakliyat Eşya Depolama

Eşya depolama divan depolama alanları sayesinde artık çok güvenli ve sigortalı. Eşyalarınız rutubetsiz ve güvenli ortamlarda depolanmaktadır. Depolama alanlarımızı bizi ziyaret ederek detaylıca inceleyebilirsiniz. Depolamalarımız 7/24 kameralarla ve güvenlik personelimizle koruma altına alınmıştır. Ayrıca Eşya depolama alanlarımızda herhangi bir rutubet, nem ve benzeri eşyalara zarar verecek hiç bir şey bulunmamaktadır. Eşyalarınızı depolarımızdan aldıktan sonrada ilk gün ki gibi korunduğunu göreceksiniz. Eşya depolama için bizi seçen yüzlerce müşterimizin bu yönde tüm isteklerini sorunsuz bir şekilde karşıladık ve karşılamaya devam etmekteyiz.

Eşya Depolama Firmaları Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Ev eşyası depolama firmaları depolama süreci hakkında şeffaflık içermelidir. Bu süreci en başından en sonuna dek müşteriye açıkça anlatabilmeli ve detaylıca bilgi vermelidir. Ücret sunarken sunacağı hizmeti an be an belirterek raporlamalıdır.
  • Depolama hizmeti muhakkak yazılı sözleşme ve sigortalama gibi hassas içerikleri barındırmalı ve bu konuda güven teşkil etmelidir.
  • Depolanacak olan eşyaların kesinlik ve kesinlikle sigortalanmasını sağlamalıdır. Yazılı ve sözlü olarak bunlar kayıt altına alınmalıdır. Depolara konulan eşyaların sürekli olarak gözetim altında tutulmasını sağlamalıdır. Gerek kamera gerek bizatihi ilgilenmeli ve ileride oluşabilecek sorunlardan kaçınmalıdır.
  • Depolarının nem ve rutubetten uzak olmasını sağlamalıdır ve bu yönde gerekli tedbirleri almalıdır. Eşyalarda oluşabilecek zararları anında sorgusuz olarak karşılamalıdır.

Depolama hizmetlerini en iyi yerine getiren firmalardan birisi olarak, eşyalarınız güven içerisinde ve sorunsuz bir şekilde depolanmaktadır. Olası sorunlara karşı tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Güvenlik personellerimiz ve 7/24 aktif durumda olan alarm sistemlerimiz sayesinde artık eşyalarınızı nereye koyacağınız sorununu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek bu hizmeti en iyi şekilde ve gönlünüz rahat olacak şekilde bizden temin edebilirsiniz.

Eşyalarınızın barındırdığımız depolarımız rutubetten ve neden uzak bir şekilde muhafaza edilmektedir. Bu konuda gönlünüzün rahat etmesi için depolarımızı gezerek kendinizde emin olabilirsiniz. 25 yıllık üstün tecrübemizle binlerce müşterimize bu hizmeti sorunsuz olarak sunmayı başardık. Firmamızın müşterilerine verdiği %100 güven hassasiyetiyle sektörde en ileri dereceye gelmiş bulunuyoruz.

Şimdi detaylı bilgi alınız

Şimdi bizimle iletişime geçin ve eşyalarınızı güvenle depolayalım

+90 850 304 63 60