Bizi Yakından Tanıyın!

Divan Nakliyat; İstanbul da evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız; Çağımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelen evden taşımacılık konusunda eğitimli ve deneyimli personelleriyle profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Bir zamanlar taşınmak insanlar için çok büyük zorluk ve kabus anlamına geliyordu. Aylar öncesinden hazırlıklar yapılır ev eşyaları bir bir paketlenirdi ama sonuç yine hazinle sonuçlanırdı. Kırılan, dökülen, çizelen veya kullanılmaz hale gelen eşyalar bütçemize büyük külfetler yüklerdi.

Artık tüm bunlar geride kaldı.

Divan Nakliyat olarak artık zorluk çekmenizi ortadan kaldırıyor ve çizilen, kırılan eşya dönemine bir son veriyoruz. Hiç kırılmadan dökülmeden, aylar öncesinden hazırlık yapmadan eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile paketliyoruz, gideceği yere sorunsuzca taşıyoruz. Size de çay kahve içmek kalıyor.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans ve müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Nakliye işi bize verildiği anda her araç için elemanlar göndermekteyiz. Marangoz, tesisat ve elektrik işleri için görevli personelimiz bu tür eşya ve elektronik aletleri söküp, yeni yerinde montaj yapmaktadır.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gereli araç, asansör, ekip ve ekipman sahip olan firmamız, her zaman mutlak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Misyon; Tecrübeli bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.

Vizyon; Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken, asgari maliyet, azami fayda yoluyla kalite ve karlılığı gerçekleştiren ekolojik dengelere ve toplumsal değerlere duyarlı olan çalışma ortamında çalışanların, kalıcılığını ve kesintisiz gelişimini sağlayarak büyük başarılara ulaşmalarını hedefleyen bir kurum olmak.