Daha Güvenli

Zamanında Nakliyat Hizmeti

Eşya Sigortalama Hizmeti

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Divan Nakliyat

Bizi Yakından Tanıyın

Eşyalarınızı Sigortalıyoruz

Eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde taşınma esnasında oluşabilecek tüm sorunlar karşısında eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Eşyalarınızı Ambalajlıyoruz

Ambalajlama sayesinde eşyalarınız da oluşabilecek tüm hasarları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınız nakliye sırasında kirlenmez, tozlanmaz ve çizilmez sorunsuz şekilde taşınır.

Asansörle Taşıyoruz

Asansörlü taşımacılık sayesinde Yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan yapılarda sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir.

Kaliteli ve uygun çözümler
Bizimle her şey yolunda!

Şehirler arası nakliyat hizmetinde faaliyet gösteren firmamız eşyalarınızı ambalajlı, sigortalı, asansör yöntemi ile modern ekipmanları ve donanımlı araç gereçleriyle şehirlerarası sorunsuz şekilde taşımaktadır. Divan nakliyat Türkiye'nin en kalite ve en güvenilir firmaları arasındadır.
Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde eşyalarınızı evden eve güvenle taşımaktayız

+90 850 304 63 60

En iyi nakliyat hizmeti için Divan nakliyat

İstanbul merkezli olmasına rağmen Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde eşyalarınızı güvenle evden eve nakliyat gerçekleştirmekteler. 22 yılı aşkın süredir kazandığımız deneyimlerle size daha iyi bir hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktayız. Divan nakliyat yaptığı işin güvenilirliğine, kalitesine ve müşteri memnuniyetine garanti vermektedir.

Sadece evden eve değil, ofisten ofise Türkiye’nin 7 bölgesini kapsayan geniş çalışma ağı ile dilediğiniz nakliyat hizmetini ayağınıza getirmekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız eşyalarınızda hiçbir hasar olmadan dikkatle çalışacaklardır. İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Erzurum, Bursa, Konya ve diğer 74 ilde nakliyat hizmeti sağlamaya devam etmektedir.

Nakliyat hizmetinde beklenilenin üzerinde performans gösteren Divan nakliyat sizlerin güveni sayesinde bu kadar gelişmektedir. Uygun fiyatlarla tam kaliteli iş sadece sezonluk değil tüm yıl, her mevsim hizmetinizdedir. Mesafelerin uzaklığı, ne kadar eşya olduğu alınan fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Fiyatlara ortalama bir örnek vermek gerekirse İstanbul- Adıyaman arası 1250 kilometrede büyük araç tercihinizde 4.500 TL, küçük araç tercihinizde ise 3.750 TL gibi fiyatlar gösterilmektedir. Sizde eşyalarınızı bizlere güven ile emanet edebilirsiniz.