Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetinde faaliyet gösteren Firmamız Divan Taşımacılık eşyalarınızı ambalajlı, sigortalı, asansör yöntemi ile modern ekipmanları ve donanımlı araç gereçleriyle şehirler arası nakliyat da sorunsuz şekilde taşımaktadır. Divan taşımacılık hizmetleri Türkiye’nin en kalite ve en güvenilir firmaları arasındadır. Tüm şehirlerde en iyi nakliyat hizmeti sunmayı amaç edinerek evden eve veya ofisten ofise gibi taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Bizimle İletişime Geçin

0532 771 41 21

0544 771 41 21

0850 304 63 60

İstanbul merkezli olmasına rağmen Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde eşyalarınızı güvenle evden eve taşıma hizmetlerini gerçekleştirmekteler. 22 yılı aşkın süredir kazandığımız deneyimlerle size daha iyi bir hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktayız. Divan  yaptığı işin güvenilirliğine, kalitesine ve müşteri memnuniyetine garanti vermektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Bölgeleri

Sadece evden eve değil, ofisten ofise Türkiye’nin 7 bölgesini kapsayan geniş çalışma ağı ile dilediğiniz hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız eşyalarınızda hiçbir hasar olmadan dikkatle çalışacaklardır. İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Erzurum, Bursa, Konya ve diğer 74 ilde taşımacılık hizmeti sağlamaya devam etmektedir.

Nakliyat hizmetinde beklenilenin üzerinde performans gösteren Divan taşımacılık sizlerin güveni sayesinde bu kadar gelişmektedir. Uygun fiyatlarla tam kaliteli iş sadece sezonluk değil tüm yıl, her mevsim hizmetinizdedir. Mesafelerin uzaklığı, ne kadar eşya olduğu alınan fiyatlarda değişiklik göstermektedir.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Fiyatlara ortalama bir örnek vermek gerekirse İstanbul- Adıyaman arası 1250 kilometrede büyük araç tercihinizde 4.500 TL, küçük araç tercihinizde ise 3.750 TL gibi fiyatlar gösterilmektedir. Sizde eşyalarınızı bizlere güven ile emanet edebilirsiniz.

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Taşıma sigortası sayesinde taşınma esnasında oluşabilecek tüm sorunlar karşısında eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlü taşımacılık sayesinde Yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan yapılarda sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir.

Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Ambalajlama sayesinde eşyalarınız da oluşabilecek tüm hasarları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınız nakliye sırasında kirlenmez, tozlanmaz ve çizilmez sorunsuz şekilde taşınır.

Evden eve nakliyat fiyatlarını konusunda net ve detaylı bilgiler alabilmeniz için lütfen fiyat teklif formundan bizimle iletişime geçiniz. Formu eksiksiz doldurup bize göndererek size net bir fiyat bilgisini gönderebiliriz. Dikkat etmeniz gereken oda sayınızı ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girmenizden. Türkiye’nin önde gelen  şirketleri arasında yer alan Divan  sizler için en iyi hizmeti sunmayı prensip meselesi edinmiştir. Başta İstanbul evden eve nakliyat, Ankara nakliyat ve İzmir nakliyat olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine en iyi hizmeti götürmeye gayret etmekteyiz.

En İyi Nakliyat Firması

Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yer alan Divan şehirler arası ve evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Firmamız İstanbul merkezli olup Türkiye’nin her iline ve ilçesine eşyalarınızı zarar vermeden kaliteli bir şekilde taşımaktadır.

22 Yıllık tecrübemizle Türkiye’nin 7 bölgesinde Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Evden eve taşımacılıkta güven ve kaliteli hizmet için Divan Nakliyat. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Bursa, Erzurum, Konya ve diğer tüm şehirlerde hizmet sağlamaktadır. Diğer alanlarda da yani uluslararası evden eve  ve ofisten ofise nakliye hizmetlerini de en kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Evden eve taşıma sektöründe uzman kadromuz, 22 yıllık tecrübemiz ve en önemlisi sıfır sorun politikası yaklaşımımızda Sorunsuz taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Divan Nakliye Türkiye’nin Her Yerinde

Divan şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak Türkiye’nin her bölgesinde hızlı, sorunsuz, kaliteli ve sigortalı nakliyat hizmetlerini  en iyi şekilde sizlere sunmaktayız.

Eşyalarınızı evinizden alıyoruz ve yeni evinize hızlı ve kaliteli bir şekilde bırakıyoruz. Dilerseniz paketleme işlemlerinizde biz yapıyoruz. Sizin için her şeyi kolaylaştırıyoruz.

Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için tüm güvenlik önlemlerini uçtan uca alıyoruz. Sigortalama hizmetimiz sayesinde farklı şeyler düşünmenize gerek yok.

Kalite politikamız

  • Hasarsız Nakliye garantisi
  • Uzmanından Demonte ve Monte işlemleri
  • İşini iyi bilen Uzman kadro
  • En modern teknolojik ekipmanlar
  • Sorunsuz eşya sigortalama hizmeti
  • Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi

Divan Nakliyat evden eve ve şehirler arası nakliye hizmeti veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmamız Kars merkezli olup Türkiye’nin bütün il, ilçe, köy ve kasabalarında hizmet sunmaktadır.

Zamanında nakliye hizmetleri sayesinde eşyalarınız tam zamanında yeni yerinize taşınmış olur. Zaman kavramı konusunda sektörde yaşanılan sıkıntıları baz alarak bu konuda en profesyonel hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Eşyalarınız garantili ve %100 sigortalı olarak taşınmaktadır. Bu konuda en küçük bir taviz vermemekteyiz. Tüm eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni evinize profesyonel uzmanlarımız tarafından yerleştirilmektedir. Hemen bizi arayınız.

Türkiye’nin her yerine ve tüm bölgelerine Divan Nakliyat olarak tüm illere hizmet vermekteyiz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek kısa zamanda nakliye işlemlerinizi halledelim. 2-3 gün içinde yeni evinize kaliteli ve sorunsuz bire şekilde taşıyalım.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat işlemlerinizi şimdi bize bırakın kaliteli hizmeti profesyonel ekibimizle zamanında ve sorunsuz bir şekilde halledip size teslim edelim.

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları için Divan Nakliyat hizmetiniz de günlük, haftalık araç sevkıyatları ile nakliye hizmetini en iyişekilde yerine getirmekteyiz. İstanbul, Erzurum, İzmir, Afyon, Adana, Ankara gibi başlıca merkezi noktalardan günlük ve haftalık sevkiyatlarımız ile profesyonel ev taşıma işlemleri uygulamaktayız. Divan nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmetleri sektörde en iyi şekilde yerine getiren firma olarak gururluyuz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Şehirler arası nakliyat bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Fiyat teklifi alabilir ve aklınıza takılan tüm problemleri profesyonel ekibimizle paylaşabilirsiniz. Nakliyat hizmetlerinde artık en iyi hizmeti sunmak adına tüm destek istiyaçlarına en doğru ve en iyi çözümü sunmaktayız. İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat için bizimle hemen iletişime geçebilir ve anında çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Teklif Alınız

Ev ve ofis taşımacılığı ile ilgili net bir fiyat almak için lütfen formu doldurup bize gönderiniz. Kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.    ×